نصب دوربین مدار بسته

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نصب دوربین مدار بسته آرامش خاطر و اطمینان را به زندگی شما می‌آورد. حالا نصب دوربین مداربسته در محل کار و در خط تولید کارخانه باشد یا در منزل مسکونی فرقی ندارد. شما با نصب دوربین مدار بسته خواهید توانست کنترل همه چیز را در دست بگیرید. در آن واحد به منزل مسکونی خود نظارت داشته باشید یا این که از نقطه کوری که امکان حضور انسان در آن فراهم نیست. جالب این که همه این کار ها را می توانید از هر جایی که باشید انجام دهید زیرا با نصب و سیستم ها و نرم افزار های مربوط به آن شما می توانید از طریق گوشی موبایل هوشمند که امروزه در دستان هر کسی است تصاویر آن دوربین مداربسته را در دستان خود داشته باشید یا بر روی مانیتور شرکت و یا منزلتان ببینید.

نصب دوربین مدار بسته

در چه مکان هایی نصب دوربین مدار بسته لازم است؟

احتمالاً شناخته شده ترین هدف از نصب به منظور بهره برداری امنیتی از آن هست که در خرده فروشی ها، تأسیسات دولتی، بانک ها و کارخانه ها و کارگاه های کوچک و بزرگ شاهد آن هستیم. در ادامه فهرستی را آماده کردیم که به برخی از موارد خاص اشاره دارد:

۱٫ نصب بر روی یک پل برای نظارت بر ترافیک و حمل و نقل

۲٫ نصب دوربین مدار بسته برای پیدا کردن مشکلاتی که در داخل یک کوره پخت اتفاق می افتد

۳٫ استفاده از آن در پمپ بنزین ها

۴٫ نصب برای مشاهده تولید یک گوریل در یک باغ وحش

۵٫ نصب در کارخانه برای کنترل خط تولید

۶٫ نصب در بانک ها و مؤسسات دولتی

۷٫ نصب در پارکینگ ها

و اگر بخواهیم این لیست را ادامه دهیم باید به هزاران مورد بلکه بیشتر از کاربرد ها و مکان هایی که در آن نصب صورت می گیرد و لازم است تا امنیت و آرامش خاطر ذهنی را برای مالکان و صاحبان اموال و املاک فراهم کند، اشاره کنیم.

نصب دوربین مداربسته

رعایت نکاتی چند در نصب دوربین مدار بسته

قبل از این که اقدام به نماییم باید به برخی از اطلاعات لازم و اولیه در خصوص مکان نصب دسترسی داشته باشیم.

  • باید نقشه محل نصب و یا پلان ساختمان و محوطه را داشته باشیم. باید خوب با شخصی که می خواهد اقدام به نصب کند تعامل برقرار کرده تا بتوانیم خواسته ها و نیاز اصلی او برای نصب را در ابتدا خوب خودمان درک کرده و فضایی را که قرار است زیرپوشش نصب قرار گیرد شناسایی نماییم.
  • بعد از این‌که توانستیم محوطه ای که می خواهیم در آن نصب صورت گیرد را شناسایی کنیم باید بررسی های دقیق و لازم را انجام دهیم تا بتوانیم محل دقیق دوربین ها را برای نصب شناسایی کرده و با حداقل دوربین بتوانیم محدوده وسیعی را تحت پوشش دوربین مداربسته کنیم. یعنی یک پوشش ۱۰۰ درصد را ایجاد کنیم تا وقتی که اقدام به نصب کردیم هیچ نقطه کوری باقی نماند و همه محوطه مورد نظر تحت نظارت کامل دوربین ها قرار گیرد.
  • در نصب باید خیلی با دقت و دقیق عمل کنیم تا بتوانیم کیفیت تصویر عالی را داشته باشیم.
  • نکته مهم دیگری که در نصب لازم است رعایت کنیم این است که دوربین های خود را به گونه ای کار بگذاریم تا شعاع دید دوربین ها نسبت به هم همپوشانی لازم را داشته باشند و بدین ترتیب بتوانیم حداقل تصویر یک دوربین در دوربین دیگر مشخص کنیم تا اگر فردی عمداً قصد داشته باشد دوربینی را از کار بیندازد در هنگام اقدام به این کار تصویر آن فرد مورد نظر توسط دوربین دیگری ضبط شده و سریع شناسایی شود.
  • نصب دوربین مدار بسته با توجه به محل مورد نظر می تواند متفاوت باشد مثلاً در محل مسکونی با نصب آن در مغازه فرق دارد از هزینه نصب گرفته تا لوازم مورد نیاز و کابل کشی و…

نصب دوربین مدار بسته

هزینه نصب دوربین مدار بسته

در خصوص هزینه آن عوامل زیادی می توانند تأثیر گذار باشند. از محل نصب گرفته که یک خانه شخصی باشد یا یک مکان تجاری و محل کار و… تا نوع دوربینی که قرار است در این مکان نصب شود همه و همه بر هزینه نصب دوربین مدار بسته تأثیر گذار هستند. همچنین عامل دیگری که بر هزینه نصب تأثیر مستقیم دارد مدل و برند دوربین ها هست که چون ممکن است روش نصبشان فرق داشته باشد بنابراین هزینه نصب آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است!

تا حالا چند بار با این تابلو یا برگه ها روبه رو شده اید که این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد! آیا از خود سؤال کرده اید که چرا یک فرد بعد از نصب این تابلو را بر روی در و دیوار مغازه یا محل کار و کسب خود نصب می‌کند؟

پاسخ سؤال در این جمله نهفته است که برای نصب از نظر قانونی منعی وجود ندارد به یک شرط و آن این که اگر اقدام به نصب نمودید باید از نظر قانونی افراد مرتبط در حیطه کاری شما یا همسایگان و … را از وجود دوربین مداربسته آگاه کنید تا بتوانید از نظر قانونی منعی برای این کار نداشته باشید. بنابراین در اکثر مکان ها ما با این تابلو مواجه می شویم.

نصب دوربین مداربسته

در خرید دوربین چه عواملی تأثیرگذارند؟

خوب حالا که قصد شما این است که در محل کار خود و یا در منزل شخصی یا ملک و املاک خود اقدام به نصب دوربین مداربسته کنید و از لحاظ امنیتی خیالتان راحت باشد و شب ها بتوانید با آرامش خاطر بخوابید، باید بدانید که چه دوربین هایی می توانند برای کار شما مناسب باشند. چه عاملی در خرید یک دوربین مداربسته خوب تأثیر دارد؟ بنابراین ما در زیر برخی از آن ها را برای شما بیان می کنیم.

  1. کیفیت تصویر: وقتی که اقدام به نصب دوربین مداربسته می کنید کیفیت تصویر از عوامل مهم در این زمینه هست. نصب با رزولوشن تصویر بالا می تواند تصاویری شفاف تر و واضح تر ارائه دهد.
  2. زاویه دید دوربین: از دیگر عوامل تأثیر گذار در خرید یک دوربین مداربسته زاویه دید دوربین است که توسط عدسی دوربین مشخص می شود. در واقع با انتخاب زاویه دید دوربین مناسب می توان در نصب دوربین مداربسته در محل مورد نظر از تعداد دوربین های کمتری استفاده کرد.
  3. قابلیت دید در شب: بعضی دوربین ها این ویژگی منحصر به فرد را دارند و حتی قادرند تا بدون نیاز به مادون قرمز و یا پروژکتور فضای گسترده ای را دید در شب به شما بدهند.

برای تهیه و یا نصب دوربین مدار بسته می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش فروش  و نصب شما را راهنمایی کنند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.