فروش دوربین مدار بسته

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فروش دوربین مدار بسته همیشه و در همه حال باعث تدبیر های امنیتی و نوعی ضمانت کننده وجود آرامش در محیط زندگی و کاری بوده است. از مزایای نظارت تصویری این است که به واسطه شبکه های اینترنتی امکان دیدن تصویر ها در مناطق دور، دور از شهر و چه خارج از کشور وجود دارد. این عامل سبب شده تا ساعت حضور فیزیکی در منطقه ای که بتوان بر آنجا نظارت و کنترل داشت، برای نمونه نظارت مدیران در سالن های مدرسه یا کنترل کارخانه ها توسط دفاتر مرکزی و غیره کم شود. شرکت ما عرضه کننده انواع دوربین مداربسته و تجهیزات ایمنی و ابزار های مربوط به آن می باشد ما می توانیم در خصوص نصب و فروش دوربین مداربسته و رفع عیب و بر طرف کردن مشکلات احتمالی آن به شما مشتریان گرامی خدمات قابل قبول و در حد استاندارد بین المللی ارائه کنیم.

فروش دوربین مدار بسته

تاریخچه فروش دوربین مداربسته

در سال ۱۹۴۲ میلادی شرکت آلمانی به نام زیمنس برای اینکه پرتاب موشک هایی ۲z را نظاره گر باشد برای اولین بار دوربینی را نصب کرد و در واقع شخصی که مسئولیت نصب این سیستم را بر عهده داشت شخصی آلمانی به نام مهندس والتر برو بود. در سال ۱۹۴۹ میلادی برای اولین بار سیستم مداربسته به وجود اختراع شدند مربوط بودند به شرکتی به نام وریکون. این شرکت توانست در زمینه فروش دوربین مداربسته در زمان خود، بسیار خوب عمل کند.

البته این محصولات طبق آنچه در تبلیغات گفته شده بود، شرکت ها برای فروش دوربین مداربسته احتیاج به داشتن مجوز از جانب دولت برای تبلیغ نداشتند. بعد ها در پایگاه ها و ایستگاه های فضایی این سیستم برای ضبط کردن تصویر هایی از پرتاب شدن موشک ها مورد استفاده قرار گرفتند. در واقع شرکت زیمنس توانست با این کار جای پای خود را در زمینه فروش دوربین مداربسته تا به امروز محکم بگذارد.

پس از مدت اندکی این سیستم ها بر روی موشک ها قرار داده شدند و تصاویری را به همراه صدا به زمین فرستادند اولین باری که دوربین مداربسته در مکان های عمومی آمریکا در معرض دید قرار گرفتند به سال ۱۹۷۳ بر می گردد. که برای پیشگیری از وقوع جرم برای نخستین بار در میدان تایمز نیویورک نصب شدند اما تأثیر چندانی در کم کردن و پیشگیری از وقوع جرم نداشتند در سال ۱۹۸۰ در بیشتر بخش های آمریکا مخصوصاً مرکز های عمومی سیستم مداربسته قرار داده شدند که از نظر هزینه و به کارگیری نیروهای انسانی، جهت شناسایی ارزان تر بود.

فروش دوربین مداربسته

بعدها در مناطق و مکان هایی که امکان دزدی و سرقت در آنجا بیشتر بود از این سیستم استفاده کردند. در سال ۱۹۹۰ این سیستم به بازار آمده است که دارای ویژگی هایی چون ضبط کردن تصاویر پس از شناسایی حرکت بودند و سبب شد در این کشور از این دستگاه استفاده بیشتری شود. کم‌کم و به مرور زمان فروش دوربین مداربسته در شهر ها رونق گرفت و تا پیش از آن وسیله ضبط تصاویر امکانات و حافظه داخلی محدودی داشتند که پلیس در نیمه دوم سال ۱۹۹۰ به بعد در شهرهای بزرگ مخصوصاً در مراکزی چون مدرسه ها و مراکز عمومی شهرها سیستم مداربسته را نصب کرد. از دهه میان ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ در بیشتر کشورهای دنیا استفاده کردن از این دستگاه رونق و افزایش یافت و شرکت های بزرگی توانستند به عرضه و فروش دوربین مداربسته در این کشورها بپردازند و امنیت و آرامش بیشتری در زندگی اجتماعی مردم حاکم شد.

علاوه بر آمریکایی ها شهروندان انگلیسی هم دوربین مداربسته را مورد استفاده قرار دادند. بنابراین عرضه فروش دوربین مدار بسته در کشور انگلیس نیز روز به روز بیشتر شد. نور فولک انگلیس اولین مکانی بود که این سیستم ها در آن نصب شدند.

فروش دوربین مدار بسته و انواع آن

دوربین مداربسته آنالوگ :

همان طور که گفتیم کیفیت با قدرت تیوی لاین رابطه مستقیم دارد در صورتی که قدرت تیوی لاین هرچه در درجه بالاتری باشد کیفیت آن تصویر بهتر است. شرکت ما مفتخر است که در زمینه فروش دوربین مدار بسته آنالوگ با کیفیت ترین دوربین ها از لحاظ کارایی و کارکرد بالا را تقدیم شما کند. این دوربین ها اطلاعات تصاویر را به سیگنال های آنالوگ تبدیل می کنند و آن ها را می فرستند و رزولوشن تصویر در واقع از مهم ترین المان های کیفیت تصویر برای سیستم ها می باشد که آن را در دوربین آنالوگ توسط تیوی لاین مورد نمایش قرار می‌دهند.

دوربین مداربسته دیجیتال (شبکه) :

این سیستم ها اطلاعات را به شکل دیجیتالی و تحت پروتکل های شبکه می فرستند و مزیت و ویژگی خوب این دوربین ها بالا بودن کیفیت تصویر آن ها می باشد که محدودیتی ندارد و در عصر حاضر کیفیت آن ها در محدوده میان ۱.۳ تا ۵ مگا پیکسل قرار داد. بنابراین شما می توانید در خصوص خرید این نوع دستگاه با بخش فروش دوربین مداربسته در شرکت ما تماس گرفته تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در این خصوص در اختیار شما قرار دهند.

فروش دوربین مدار بسته

چه نوع دوربین مداربسته را انتخاب کنیم؟

شرکت ما می تواند در خصوص این که چه دوربین مداربسته را برای محل کار یا اماکن شخصی و … انتخاب کنید راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهد. ما با داشتن تجربه کافی در زمینهٔ عرضه و فروش دوربین مدار بسته می توانیم در خصوص نحوه نصب، تجهیزات مورد نیاز برای نصب و یا هر موضوع دیگری اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیارتان قرار دهیم. اما نکاتی که در انتخاب دوربین مداربسته باید مورد توجه قرار دهیم: این دوربین در مکان ثابت قرار گرفته اند و از همه گوشه و کناره های مکان مورد نظر فیلم برداری می کنند و در پایان کار این تصاویر و فیلم های ضبط شده را به یک یا چندین محل می فرستند. از مزایای این دوربین این است که در هر فضایی که دلتان بخواهد می توانید آن را نصب کنید و تصویر های آن را توسط نظارت از راه دور مشاهده و کنترل کنید زمینه های کاربردی آن در کار های پلیسی کنترل امنیتی و غیره می باشد.

قابلیت تشخیص حرکت در فروش دوربین مدار بسته

در زمینه فروش دوربین مداربسته می توانیم انواع سیستم ها را در اختیارتان قرار دهیم دوربین های تشخیص حرکت از جمله دوربین هایی می باشند که در فروشگاه ما عرضه می شوند. در واقع همه تصاویری که توسط دوربین ضبط می شوند مهم نیستند و نیازی به ذخیره و ضبط آن ها نیز این قابلیت تشخیص حرکت به شما این امکان را می دهد تا فقط از تصاویری که حرکت در آن مشاهده می شود فیلم برداری شود و این امکان در DVR تا موجود است هر چه میزان حساسیت این سیستم در درجه پایین تری باشد نیاز به حجم حرکتی بیشتری هم می باشد و امکان اینکه زمان های قبل و بعد حرکت ضبط شوند وجود دارد زمان مرتبط به تنظیمات مو شن دتکتور زمان های بعد و قبل تشخیص حرکت می باشد. اگر DVR امکان استفاده از سیستم دتکتور تشخیص حرکت را به شما ندهد دتکتور PIR را می توانید مورد استفاده قرار دهید البته برای این کار باید به صورت مجزا سیم کشی صورت گیرد و به همین علت دارای هزینه بالایی می باشد و در کلاس نصب دوربین مداربسته راه اندازی و استفاده از این قابلیت و امکانات آموزش داده می شوند.

فروش دوربین مداربسته

خرید دستگاه DVR مناسب و چند کاناله

شرکت ما علاوه بر فروش دوربین مدار بسته در خصوص عرضه و فروش دستگاه های DVR بر اساس مدل و تعداد کانال ها می تواند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهد و شما می توانید دستگاه DVR را انتخاب نمایید که شیوه های متنوعی را برای نمایش تصاویر مورد استفاده قرار می دهند در زمان انتخاب و نصب نکاتی را مورد توجه قرار دهید برای مثال DVR هایی که چهار کاناله هستند این توانایی را دارند که تصویر ها را در یک ماتریس دو در دو نمایش دهند و ۸ کاناله ها علاوه بر اینکه چهار تصویر را هم زمان می توانند نمایش دهند قابلیت اینکه ۸ تصویر را در یک ماتریس سه در سه و آن هم به صورت هم زمان نمایش دهند دارند.

تایم ضبط بستگی به حافظه و ظرفیت هارد دیسک یا آن هایی که DVR نصب شده اند دارد خیلی از این دستگاه ها می توانند بعد از پر شدن حافظه هارد روی داده های اولیه عمل بازنویسی انجام دهند یا آن را طوری تنظیم کنند که بعد از اینکه حافظه هارد دیسک پر شد اخطاری جهت تعویض آن بدهند. از نکات قابل‌توجه در رابطه با DVR‏top فرمت ذخیره تصویر در آن ها است و امکان تنظیم و مشخص کردن وضوح و کیفیت تصویر و تعداد فریم ها برای هر دوربین وجود دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *