خرید دوربین مداربسته

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید دوربین مداربسته امروزه به عنوان جزئی جدایی ناپذیر برای حفاظت از مغازه ها، ادارات، سازمان ها و… تبدیل شده اند این دوربین ها دارای انواع و اقسام مختلفی بوده که هر نوع از آن قابلیت منحصر به فردی دارد. اگر بخواهیم که واژه‌ خرید دوربین مداربسته را مورد بررسی قرار دهیم باید خدمت شما همراهان گرامی عرض کنیم که دوربین مداربسته در زبان انگلیسی به صورت closet circuit television نوشته می شود و به عبارت دیگر هر جا واژه‌ cctv را دیدید بدانید منظورش دوربین مداربسته هست.

با خرید دوربین مدار بسته می توان تصاویر را از محلی به محل دیگر با استفاده از رسانه های انتقال مختلف مثل وای فای، سیم، اینترنت و… انتقال داد. سیستم مداربسته در یک فضای داخلی و یا خارجی می تواند نصب شود و قابلیت ضبط تصاویر و صدا را در شب و روز دارد و می تواند در امنیت و حفاظت از مکان ها نقش حیاتی ایفا کند. چه بسا همین سیتم ها توانسته اند جان بی گناهی را نجات دهند. یا این که از ضرر های مالی جبران ناپذیر جلوگیری کنند. بنابراین باید در خرید سیستم با یک کارشناس خبره در این زمینه صحبت کنید تا بتوانید با آگاهی و اطلاع دقیق سیستم مناسب را برای هدف مورد نظرتان که امنیت و حفاظت از مال و جان خود و دیگران است را انتخاب نمایید.

کاربرد خرید دوربین مداربسته

همین که اسم این سیستم به گوش ما می رسد همه ما تصور می کنیم که تمام کاربرد ایم دستگاه در بخش حفاظتی و امنیتی خلاصه می شود اما دوربین مداربسته درزمینه های مختلفی می تواند کاربرد داشته باشد از جمله در بخش نظامی، پلیسی، صنعتی، کنترل کردن ترافیک جاده ها و اتوبان های کشور، تصویر برداری نا محسوس برای جلوگیری از ارتکاب جرائم، در ارتباطات ویدیویی و در بخش فضایی و … به هر حال کاربرد های این سیستم در زمینه های مختلف روز به روز در حال گسترش است. در ادامه به معرفی دو نمونه از کاربرد های مهم این سیستم می‌پردازیم.

خرید دوربین مدار بسته

کاربرد خرید دوربین مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرم

یکی از کاربرد های مهم و اساسی این است که می تواند در جلوگیری از ارتکاب جرم کمک ویژه ای کند. برای نمونه دستگاه هایی که در سر چهار راه ها یا در خیابان ها و اتوبان ها نصب هستند می تواند از جرائم رانندگی جلوگیری کرده و یا در کاهش این گونه جرائم نقش داشته باشد یا در جرائم جنایی که متأسفانه اتفاق می افتد وجود دوربین های مخفی و نا محسوس نقش زیادی در شناسایی عامل یا عاملین جنایت دارد.

خرید دوربین مداربسته برای کاربرد صنعتی

یکی دیگر از جاهایی که به خرید این دستگاه باکیفیت بالا و مناسب مورد نیاز است صنایع مختلف و کارخانه ها بزرگ و کوچک می باشند که لزوم استفاده از این سیستم به خوبی قابل لمس است برای نمونه در جا هایی که خطرات یا دشواری هایی برای حضور فیزیکی انسان ممکن است وجود داشته باشد و یا این که حتی نتوان به آنجا وارد شد مثل تأسیسات هسته ای و یا کارخانه ها شیمیایی و اطلاعات دیداری از محیط را به دست آورد با خرید دوربین مدار بسته مناسب می‌توان این مشکلات را حل نمود. همچنین در بیشتر بخش های صنعتی وجود دستگاه های اسکن خط تولید و یا سیستم های حرارتی کمک شایانی به کارایی بالا و امنیت آن بخش صنعتی کرده است.

خرید دوربین مداربسته

انواع سیستم های مداربسته

در خرید دوربین مدار بسته سؤالی که ممکن است پیش بیاید این است که چند نوع از این دوربین ها در بازار وجود دارد. که لازم است خدمت شما عرض کنیم دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری و کاربرد، نوع سیگنال و قاب و پوشش تقسیم بندی می شود که در ادامه لیست انواع سیستم مداربسته را خواهید دید:

خرید دوربین مداربسته از نظر کاربرد و شکل ظاهری

۱٫ دام
۲٫ صنعتی
۳٫ مادون قرمز
۴٫ مینیاتوری
۵٫ سیستم های چرخشی اسپید دام (ptz)

خرید دوربین مداربسته ازنظر نوع سیگنال

۱٫ آنالوگ قدیمی
۲٫ ip تحت شبکه
۳٫ دو منظوره

خرید دوربین مداربسته از نظر پوشش و قاب

۱٫ قاب بزرگ یا پمپ بنزینی که قابلیت ضد آب دارد
۲٫ قاب فانتزی
۳٫ مخفی

خرید دوربین مدار بسته

ساختار دوربین مداربسته

ساختار تشکیل دهنده دستگاه شامل بدنه، بخش الکترونیکی و عدسی هست که درمجموع سبب می‌شود در خرید دوربین مداربسته توجهی ویژه ای به آن شود.

قاب و یا بدنه : این قسمت از دستگاه با توجه به شرایط و مکانی که در آن نصب می شود انتخاب می شود و در خرید سیستم باید این اصل را مد نظر قرار بدهید.

بخش های الکترونیکی : یکی دیگر از قسمت های دستگاه که تأثیر بسیاری در قیمت و نوع و کارایی دوربین دارد و در خرید دستگاه باید به آن توجه شود این بخش از سیستم بوده که شامل بورد تغذیه، کانکتور، سنسور و برد اصلی است. حس‌گر دوربین شامل حسگر های cdc و Cmos است که در خرید دوربین باید ببینیم که کدام یک بیشتر به کار ما می آید البته اگر هزینه برای ما مهم نیست.

عدسی دوربین

در خرید سیستم مدار بسته به این بخش از دستگاه بیشتر از همه توجه می شود زیرا که کیفیت تصاویر ضبط شده تا حد زیادی به عدسی بستگی دارد که در انواع عدسی های fix، fix صنعتی، fix مینی کمرا، varifocal یا فاصله کانونی متغیر و motorize موتوردار تقسیم می شود.

خرید دوربین مداربسته

مزایا و معایب دوربین مداربسته آنالوگ

باید بدانید که خرید دوربین مداربسته آنالوگ نسبت به سیستم های ip و تحت شبکه دارای مزایا و معایب است که با توجه به نوع کارتان و هدفی که مورد نیاز شما است می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید و از متخصصان مربوطه درا ین امر راهنمایی بخواهید. مزایای سیستم های آنالوگ این است که دارای تنوع گوناگون در بازار ما بوده و همچنین قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر سیستم ها دارند و به راحتی هم نسبت به سیستم دیجیتال نصب می شوند. معایب سیستم آنالوگ که در خرید این دستگاه باید توجه کنید این است که دارای کیفیت پایین تری در مقابل سیستم دیجیتال بوده و از نویز پذیری بالاتری به دلیل سیستم آنالوگی که دارند برخوردار می باشند. همچنین از دیگر معایب این سیستم این است که در ارتباط بیسیم دستگاه های آنالوگ کیفیت انتقال تصاویر و همچنین امنیت نسبت به دستگاه های آی پی و دیجیتال پایین تر بوده و به علاوه این که هزینه سیم کشی این نوع ها بالاتر از نوع دیجیتال و تحت شبکه خواهد بود.

مزایا و معایب دوربین مداربسته دیجیتال

خرید دوربین مدار بسته دیجیتال می تواند انتخاب مناسب برای اکثر حرفه ای ها باشد شما با خرید سیستم دیجیتال خواهید توانست با سرعت بالا و بدون کم ترین محدودیتی تصاویر را از هر نقطه ای که دلتان بخواهد انتقال دهید و به دلیل این که از امواج و فنّاوری دیجیتال استفاده می کنند دارای کیفیت تصاویر بالاتری نسبت به سیستم های آنالوگ بوده و همچنین انتقال تصاویر در بستر امن تری نسبت به سیستم های آنالوگ صورت می‌گیرد. در این دوربین ها می توان از قابلیت ارسال بیسیم با کیفیت بالا استفاده کرد و از قابلیت ارسال هم زمان صدا و تصویر و برق در بستر شبکه برخوردار است. اما در عوض دستگاه دیجیتال نسبت به دستگاه آنالوگ قیمت بالاتری داشته و درزمینه پهنای باند نیز از محدودیت برخوردار است اما به هر حال این دوربین های دیجیتال امروزه در امر خرید بیشتر مورد توجه هستند تا آنالوگ. شما عزیزان میتوانید برای خرید و یا نصب سیستم های امنیتی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.